יתרונות החברה

9 סיבות טובות לעבוד איתנו

במקום לייגע אתכם בסיסמאות ריקות בנוסח "אנחנו החברה המובילה בעולם…" או "חרטנו על דגלנו יושר ואמינות", הכנו רשימה של 9 סיבות מוחשיות מאוד שהופכות אותנו לשותף ראוי ורציני בפרויקט תמ"א 38. אנחנו משוכנעים שלאחר שתבצעו בדיקה מעמיקה תשתכנעו שיש לכם עסק עם חברת בנייה שמסוגלת לקיים ולא רק להבטיח.

1. בגלל ההון האנושי

אומרים שאין באמת חברה, יש אנשים. הצוות המוביל שלנו מורכב מקבוצה איכותית של אנשי מקצוע, שילוב מעט שונה מהפרופיל הממוצע של קבלנים ויזמי נדל"ן בישראל. הנהלת החברה כוללת קבלנים, כלכלנית, אדריכל, משפטן, מהנדס ואיש תקשורת בעלי רקע יזמי בתחום הנדל"ן. בשל אופיו המיוחד, פרויקט תמ"א 38 מחייב יכולות אנושיות גבוהות בתקשורת עם מספר רב של בעלי דירות בעלי צרכים ורצונות שונים. הצוות שלנו ניחן ברגישות והסבלנות הנדרשים לניהול מוצלח של התהליך.

 

2. בגלל שאנחנו בונים, והרבה

קבוצת שגראוי ליבוביץ ביצעה כבר עשרות פרויקטים מורכבים לשימור וחיזוק מבנים ישנים בתל אביב. הפרויקטים הללו מחייבים את רמת הביצוע הגבוהה ביותר בשל הדרישות המחמירות של עיריית תל אביב. בחלקם ביצענו עבודות הנדסיות מורכבות כגון חפירת חניונים מתחת לבניינים קיימים – עבודה קבלנית המחייבת יצירת מערכת יסודות חדשה לבניין ו"תלייה באוויר" של המבנה הישן לצורך ביצוע החפירה. הידע המקצועי שצברנו בעבודות אלה משמש אותנו גם בפרויקטים של תמ"א 38, שהם אמנם פשוטים יותר לביצוע, אך עדיין מחייבים את ההתמחות ההנדסית הייחודית שלנו.


3. בגלל ההון הכלכלי

לרשות החברה עומד הון עצמי המאפשר לנו לבצע עשרות פרויקטים במקביל, כאשר מחזור הפעילות של קבוצת החברות שלנו הוא בסדרי גודל של מאות מיליונים שקלים בשנה. כמו כן החברה מקפידה על ניתוח עסקי מדוקדק של כל פרויקט ופרויקט – קטן כגדול.

 

4. בגלל הלקוחות שלנו

קבוצת שגראוי ליבוביץ פועלת בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית ומובילה את תחום השימור בתל אביב. על לקוחותינו נמנים בעלי בניינים בצד חברות יזמות נדל"ן גדולות אשר בוחרות לעבוד איתנו פעם אחר פעם, בניין אחרי בניין. הבדיחה המפורסמת אומרת שטעויות של מנתחים קוברים בעוד שטעויות של אדריכלים (וגם קבלנים) בונים! אתם מוזמנים להסתובב ברחבי תל אביב ולראות כי הבניינים שלנו נצבים בגאווה בראש רשימת הפרויקטים היפים של העיר הלבנה.


5. בגלל תרבות הניהול

חברת יזמות ובנייה לא רק סוחבת בלוקים ועושה טיח, היא בעיקר משקיעה ומנהלת! החל בניתוחים הכלכליים ועד ניהול לוח הזמנים של פרויקט הבנייה, תרבות הניהול של היזם היא הגורם המשמעותי ביותר בהצלחת הפרויקט. אנחנו מיומנים בניהול אתרי הבנייה, ניהול תזרים מזומנים, פתרון בעיות בזמן אמת, בקרת איכות מתמדת ומתן שירות מקצועי ללקוח. יש לנו יכולת מוכחת בניהול מוצלח של פרויקטים מורכבים בלוחות זמנים מחמירים ביותר. גם הפרויקט שלכם ינוהל על הצד הטוב ביותר.


6. בגלל שאין לנו עיניים גדולות

אין לנו רצון לעבוד מול 150 בתים משותפים במקביל. יזמים אוהבים לספור את הדולרים, אבל לפעמים שוכחים שבדרך גם צריך לבצע את כל הפרויקטים האלה. כך "יותר" עלול להפוך ל"פחות". אנחנו מקפידים לקחת תחת אחריותינו את מספר הפרויקטים שנוכל בוודאות לתפעל ברמה הגבוהה ביותר, ולכן מתמקדים בבניינים במיקומים איכותיים במספר מצומצם של ערים (תל אביב, גבעתיים ורמת גן).


7. בגלל תודעת השירות

השקענו הרבה מחשבה ואנרגיה בהקמת אתר האינטרנט של אקו סיטי המציג את מערכת ניהול הפרויקטים המתקדמת ביותר בתחום תמ"א 38. המערכת מאפשרת לכם בעלי הדירות לנהל יחד איתנו את התהליך המורכב של גיבוש מרכיבי הפרויקט ותיאום בין הצדדים. בשלב ביצוע הפרויקט תוכלו לעקוב באמצעותה אחר המתרחש בשטח בלחיצת כפתור. זאת דוגמה אחת לכך שאנחנו מבינים היטב את ההבדל בין יזמות נדל"ן רגילה לבין פרויקט תמ"א 38 הכולל דיירים החיים בבניין. כולם אוהבים לדבר על שירות טוב, אקו סיטי כבר עושה צעד בכיוון.

 

8. בגלל שאכפת לנו מהסביבה

לענף הנדל"ן יש השפעה עצומה על הסביבה ועל התחממות כדור הארץ במיוחד. בניינים הם צרכני אנרגיה ומים מרכזיים וכל פעולת תכנון המתחשבת בסביבה היא בעלת תרומה אמיתית. אקו סיטי פועלת לשלב מרכיבים חוסכי אנרגיה וידידותיים לסביבה בכל הפרויקטים שהיא בונה. במסגרת פרויקט תמ"א 38 נחדש את הבניין תוך שילוב מרכיבי בנייה ירוקה רבים ככל הניתן כדי להפוך אותו לבריא יותר, חסכוני יותר וידידותי יותר לאדם ולסביבה.

 

9. בגלל שכבר בחרו בנו לפניכם

עד כה 22 בניינים בחרו בנו כשותף לביצוע פרויקט תמ"א 38 בבית המשותף שברשותם. הבחירה נעשתה לאחר בדיקה ממושכת של חברות מתחרות ובחינה מדוקדקת של היכולות הכלכליות והמקצועיות של אקו סיטי. אנחנו מקווים שכשתפגשו בנו ותראו את רצינות העבודה המושקעת בכל פרויקט, תחליטו גם אתם שמצאתם פרטנר ראוי.